Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Horoskop interiérového dizajnu podľa znamení zverokruhu

Zdieľať

Interiérový horoskop pre znamenie Baran 

interiér pre znamenie BaranBaran, ako prvé astrologické znamenie zverokruhu je často predzvesťou zmien a vzrušujúcich nových začiatkov. Má rád otvorené priestory a pôsobivý dizajn, preto obľubuje moderný a minimalistický štýl. Ľudia narodení v znamení Barana sa cítia dobre v aranžovaní v súlade s trendmi. Farba, ktorá pre nich predstavuje vydarený interiér, je červená. Nevyhnutnosťou pre Barana je zrkadlo.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Barana: trendy, skvelý dojem, modernosť, priestor

Vyskúšajte nás TEST INTERIÉROVÉHO DIZAJNU

Interiérový horoskop pre znamenie Býk 

interiér_býkBýk je veľkým milovníkom krásy. Miluje luxus v jeho klasickej verzii. Pri aranžovaní jeho interiéru dominuje strieborná a zamatová. Obľubuje čiernu farbu, ale nezavrhuje ani pestré farby. Ako málokto si všíma krásu predmetov a rád sa obklopuje sofistikovanými doplnkami. Býk obľubuje interiér inšpirovaný prírodou s prvkami Glamour. V jeho interiéry nesmú chýbať dekoratívne, trblietavé lampy, svietniky a povrchové úpravy nábytku. Býk má rad pohodlie, preto aranžovanie interiéru sa nezaobíde bez mäkkých vankúšov.    

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Býka: luxus, atmosféra, glamour, romantizmus 

Interiérový horoskop pre znamenie Blíženci 

interiér_blíženciBlíženci sú šťastní ľudia a ich energia pochádza z farieb. Eklektizmus dokonale odráža ich estetiku a v tomto štýle interiéru sa cítia najlepšie. Sú odvážni, neprehliadnuteľní a vďaka tomu dokážu vytvárať aranžovanie interiéru, ktoré inšpiruje všetkých naokolo. Interiéry inšpirované týmto znamením zverokruhu sú skutočnou energetickou bombou. Dominujú živé farby, geometrické vzory, trocha avantgardy a veľa kreativity.    

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Blížencov: eklektizmus, energia, kreativita, vzory 

Interiérový horoskop pre znamenie Rak 

interiér_rakAké je aranžovanie interiéru ľudí v znamení Raka? Prirodzené, plné tepla, originálne a útulné zároveň. Raci oceňujú atmosféru domáceho kozuba, silu prírody a neustále zmeny, v ktorých vidia šance. V interiéri Raka nesmú chýbať bytové doplnky, ktoré vyžarujú príjemné vibrácie, vyznačujú sa prirodzenosťou farieb a tvarov. Páčia sa im atribúty prírody, preto radi siahnu po drevenom nábytku a lampášoch.   

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Raka: originalita, predstavivosť, zmena 

Interiérový horoskop pre znamenie Lev 

interiér_levLevy sú kráľmi svojho domova. Neboja sa odvážnych kombinácií, majú radi maximalizmus a v aranžovaní vyjadrujú svoju osobnosť. Ich interiéry sú jediné svojho druhu – rovnako ako oni sami. Pre Levov sú najdôležitejšími dekorácie, ktoré upútajú pozornosť. Intenzívne farby, kombinácie striebornej a zlatej, zaujímavé textúry. Tieto kombinácie predstavujú jedinečné, maximalistické aranžovanie. K tomu ešte sedací nábytok čalunený zamatom a interiér Leva je hotový.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Leva: majestátnosť, nádhera, bohatstvo, dráma 

Interiérový horoskop pre znamenie Panna 

interiér_pannaPanny majú rady poriadok v interiéri a dbajú na detaily. Obklopujú sa praktickým nábytkom a farby volia tak, aby boli bezpečné a skôr tlmené. Ich domovy sú príkladom nadčasovej elegancie. Pri nákupoch by mali Panny siahnuť po úložnom príslušenstve a riešeniach, ktoré umožní vniesť do interiéru poriadok a dodá im tak pocit pokoja a harmónie. Keďže rady varia, mali by siahnuť aj po nádherných kúskoch riadu.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Pannu: minimalizmus, jednoduchosť, praktickosť, prirodzenosť 

Interiérový horoskop pre znamenie Váhy 

interiér_váhyObľúbenými farbami ľudí v znamení Váh sú odtiene modrej, levanduľovej, ružovej. Preto by mali dominovať aj v ich interiéri. Váhy hľadajú v živote harmóniu, sú milovníkmi krásy a umenia. Milujú aranžovanie s umeleckým nádychom. Bytové doplnky pre Váhy spája elegancia a rafinovanosť. Bohaté zdobenie, ušľachtilé materiály, kvetinové vzory, zlato a kryštály – to vetko nesmie chýbať v interiéri Váh.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Váhy: štýl, elegancia, komfort, pokoj 

Interiérový horoskop pre znamenie Škorpión 

interiér_škorpiónŠkorpióni sa radi obklopujú predmetmi, ktoré sú jedinečné a originálne. Neboja sa nezrejmých a odvážnych spojení. Ich farbami sú bordová, šarlátová, sivá a zelená. Aranžovanie v týchto farbách bude dobrým podkladom pre ich nekonvenčnú osobnosť. Aranžovanie Škorpióna sa môže zdať na prvý pohľad ohromujúce, no po chvíli v ňom zaznamenáme pohodlie a harmóniu. Tmavé prvky dokonale ladia so zvyškom doplnkov a spoločne vytvárajú vyvážený a elegantný celok.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Škorpión: tajomnosť, charakter, exotika, štýl veľkomesta 

Interiérový horoskop pre znamenie Strelec 

interiér_strelecĽudia narodení v znamení Strelca čerpajú inšpiráciu z cestovania. Je im blízky ležérny Boho štýl, ktorý im umožňuje cítiť sa ako na dovolenke počas celého roka. Charakteristické sú pre Strelca dekorácie inšpirované cestovaním a exotickými krajinami. Nesmie chýbať mäkký sedací nábytok, dokonca aj hojdacie siete. Pri aranžovaní nesmie chýbať glóbus a z farieb je to celá paleta.   

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Strelca: odvaha, rozmanitosť, vzrušenie 

Interiérový horoskop pre znamenie Kozorožec 

interiér_kozorožecKozorožci milujú tradície a nadčasové interiéry. Ich aranžovanie zahŕňajú organizéry a romantické škatuľky na ukrytie ich pokladov a suvenírov. Harmónia a elegancia sú v aranžovaní Kozorožcov nutnosťou. Priaznivú auru vytvoria jemné textílie v neutrálnej farebnej palete, zlaté akcenty a elegantné škatuľky.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Kozorožca: nadčasovosť, tradícia, rovnováha, veľkosť 

Interiérový horoskop pre znamenie Vodnár 

interiér_vodnárVodnári sa ľahko prispôsobujú zmenám a milujú spoločnosť, takže ich byt musí byť prispôsobený na prijímanie hostí. Najlepšie sa cítia v priestore, ktorý je moderný, avantgardný, ale nechýba mu pocit harmónie. Príslušenstvo na servírovanie jedál a nápojov je neoddeliteľná súčasť interiéru Vodnára. Ako správny hostiteľ poskytne hosťom zábavu pri spoločenských hrách a pohodlný odpočinok na stoličkách a farebných vankúšoch so zaujímavými vzormi.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Vodnára: modernosť, avantgarda, expresívnosť, nekonvenčnosť  

Interiérový horoskop pre znamenie Ryby 

interiér_rybyRyby sa v živote riadia intuíciou. V interiéroch vykúzlia aranžovanie inšpirované prírodou. V tomto priestore sa cítia skvele. Ryby milujú prírodné materiály ako drevo, bavlnu, rady zdobia steny grafikami s kvetinovými motívmi a z farieb preferujú farby zeme. Vytvárajú voľné a priateľské interiéry, v ktorých sa nájdu aj ostatné znamenia.  

Charakteristiky interiérového dizajnu pre Ryby: uspokojenie, zen, prirodzenosť, pokoj 

Zdroj: westwing

Foto: pexels.com