Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Inšpirujte sa – originálne tipy na darčeky pre ženy, ktoré zoženiete aj na poslednú chvíľu

Zdieľať

Na mobile vám vyskočilo upozornenie, že má vaša kamarátka, nedajbože mamina, sviatok už zajtra a vám napadlo, že ste zabudli na darček. Asi sa v takejto situácii ocitol už nejeden z nás. Kvety, čokoláda, kozmetika a plyšáky sú overená klasika, ale nie príliš osobné. Či teda patríte medzi ľudí, ktorí nakupujú darčeky v mesačnom predstihu alebo radšej stresujete deň pred oslavou v obchodoch, tieto tipy pre nežnejšie pohlavie rozhodne oceníte.

Personalizovaný obal na mobil

Obal na mobil je praktická vychytávka, ktorá rozhodne poteší každého. Nielen, že ochráni samotný smartfón, ešte si ho viete aj personalizovať. Síce dnes zoženiete na trhu množstvo dostupných variantov s rôznymi motívmi, kryt na mobil s fotkou, na ktorej je celá rodinka, si určite získa srdce každého obdarovaného. Jeho výroba nie je zdĺhavá, a tak skutočne stačí, ak ho objednáte zopár dní pred oslavou.

Kvalitná literatúra

Ak patrí oslávenkyňa k ľuďom, ktorí radi siahnu po dobrej knižke, potešte ju žánrom, ktorý má rada. Romantická beletria, dobrodružný román alebo literatúra faktu? Ak neviete, po čom siahnuť, skúste sa pri najbližšej návšteve poobzerať po poličkách s knihami. Ku knižke sa ešte skvele hodí kvalitný bylinkový alebo ovocný sypaný čaj, a tak si vaša kamarátka, mamina, svokra či kolegyňa môže užívať čitateľské chvíle len pre seba.

literatúraZdroj: pexels.com

Predplatné obľúbeného časopisu

Niektoré ženy na čítanie knižiek veľa času nemajú, ale dobrý časopis si vždy rady vo voľných chvíľach prelistujú. Zaujíma vašu maminu, priateľku, či dokonca svokru móda alebo make-up? Prečíta si rada novinky zo sveta? Inšpiruje sa pri zveľaďovaní svojej záhradky záhradkárskymi časopismi?

Ak máte tip, ktorý časopis by ju potešil, darujte jej predplatné rovno na celý rok. Samozrejme, dôležité je najprv sa uistiť, že tento časopis ešte predplatený nemá, inak by ste si mohli zarobiť na poriadny trapas a premrhané peniaze.

TIP: Tipy na darčeky pre tehotnú kamarátku

Zážitkové darčeky

Hovorí sa, že zážitkové darčeky patria medzi najlepšie darčeky. Výhodou je, že si stačí sadnúť za počítač, pohľadať vhodnú alternatívu, vyplatiť a poukaz vám príde do niekoľkých minút na vašu e-mailovú adresu.

Ponuka je dnes takmer neobmedzená, a tak si môžete vyberať z rôznych vstupov do auquaparkov, wellness centier, poukazov na masáž či zážitkovú večeru, lístkov do kina a divadla a v prípade dobrodružných duší stojí za zváženie napríklad aj tandemový zoskok. Ak je váš rozpočet vyšší, môžete sa poobzerať aj po víkendových alebo týždenných pobytoch, na ktorých si oslávenkyňa rozhodne oddýchne.

zážitkový darčekZdroj: pexels.com

Online kurzy

Tento darček z kategórie praktický a vzdelávací poteší každú žienku, ktorá rada nasáva nové informácie a nevadilo by jej voľný čas venovať vzdelávaniu. Obdobie pandémie prialo online kurzom, s ktorými sa akoby vrece roztrhlo.

Dnes preto nájdete širokú škálu kurzov s rôznym zameraním. Kreatívny kurz zameraný na výrobu náramkov, háčkovanie, kreslenie, jazykové kurzy, kurzy varenia, kurzy zamerané na hudbu alebo tanec či online hodiny fitness a jogy? Síce ide o nehmotný darček, no vhodný online kurz určite urobí radosť.