Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Monika Bagárová: Ženská sila je tá najväčšia a najsilnejšia

Zdieľať

Úspešná a talentovaná speváčka, mama malej Rumie, Monika Bagárová sa pred pár dňami zúčastnila akcie, na ktorej značka Huawei predstavila svoju dizajnovú novinku – hodinky Watch GT3 Pro. Rozprávali sme sa o tom, ktoré funkcie na nich najradšej využíva, ale stihli sme aj témy, ktorými ženy v súčasnosti žijú, akými sú napríklad sebaláska či bodyshaming. Čítajte ďalej, dozviete sa viac. 

Ako sa vám páči novinka od Huawei? 

Krásne, ja si myslím, že tá prezentácia stála za to. Každý asi pochopil, že to sú hodinky, ktoré sú jednoducho “must have”. Praktické, krásne, dizajnové.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Takže ich využívate k športovému aj k elegantnému outfitu? 

Áno, určite. A to bol práve aj ten zámer, si myslím, že sa to tak spojilo aj s tou módou, aby to bolo pre ľudí inšpiratívne a aby videli, že tieto hodinky sa dajú využiť ozaj ku všetkému.  

A aké všetky funkcie na nich využívate? 

Ja nie som veľký športovec, takže určite nie meranie krokov, alebo funkcia potápania, o ktorej sme sa mohli dnes dozvedieť (smiech) – aj keď je to ozaj skvelá a zaujímavá funkcia. Mňa skôr oslovili funkcie, ako rozprávanie do hodiniek, smsky, správy, počasie – praktické veci, ktoré sa hodia každej maminke.  

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Aktuálne je veľkou témou body positivity, sebeláska, Vy zrejme nemusíte riešiť fyzický výzor:), avšak je niečo, s čím bojujete, s čím máte problém prijať tak, ako to je a netrápiť sa? 

Ja si myslím, že ani mne by neuškodil pohyb (smiech). Mám chuť chodiť do fitness centra, pracovať na sebe. Jednak zo zdravotného hľadiska, ísť si zacvičiť a urobiť niečo pre seba, ale aj tá postava, si myslím, že by sa mohla zlepšiť. Ale tak celkovo, cítim sa dobre, nemám problém s tým, že by mi niečo vadilo, že by som si nemohla dovoliť nosiť niečo, čo som si pred pôrodom dovoliť mohla, takže ja som spokojná sama so sebou. Nezakazujem si ani žiadne jedlo, jem všetko, čo mi chutí, takže ja som spokojná.  

Máte dcérku, ktorá to už vníma, že ste speváčka, vníma vašu kariéru. Snaží sa vás napodobňovať?  

Už začala spievať. Učíme sa klasické české pesničky. Myslím, že jej to ide veľmi dobre. Sotva začala hovoriť a už aj spieva. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Deti nás väčšinou vnímajú ako vzor, prirodzene kopírujú, nasávajú naše správanie a podobne. Dávate si na niečo vedome pozor? 

Na neslušné slová, ak mi to niekedy ujde. Potom sa divím, ak to niekedy povie, ale dobré je, že keď jej na to nereagujem, ona pochopí, že to nie je veľmi zaujímavé.  

Nie vždy nám je v živote do spevu. Ako prekonávate tieto chvíle? Čo vám pomáha ustáť životné skúšky? 

Moja dcéra, čas s ňou, jej úsmev, proste ONA. Ona je pre mňa všetkým, takže ja sa nemám nad čím trápiť. Keď si to tak človek vezme, čo viac si môže človek priať než zdravú rodinu, ktorá je šťastná? Potom všetko ostatné nie je problém.  

Aký je doteraz váš najsilnejší moment pracovnej kariéry? (nerátame teraz osobnú – dieťa-narodenie dcérky) 

Najviac čo som mohla u nás dosiahnuť z toho pracovného hľadiska je to, že mám duet s Karlom Gottom. Že som sa s ním vôbec stretla, že som ho mohla poznať. Toto považujem ako svoj najväčší úspech.  

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Pohybujete sa vo svete showbiznisu, kde sa vyzdvihuje kult krásy a dokonalosti. Akonáhle sa niekto vymyká z týchto parametrov, tak si vypočuje nelichotivé poznámky…Prečo je to podľa vás tak? Prečo sa nerešpektujeme navzájom a nevážime si viac vnútorné hodnoty? 

Je doba internetu, ľudia žijú instagramom, facebookom a za PC a telefónom sú frajermi všetci. Všetci sú hrdinovia a dokážu písať škaredé veci, bez toho, aby si uvedomovali, ako to toho druhého musí raniť. Mňa nie, mňa už dávno nie, pretože presne viem, akí ľudia to píšu. Je potrebné sa od toho vedieť odosobniť a nebrať si to tak osobne, pretože niekto vám to chce “natrieť” len preto, že práve on prežíva nejaké zlé obdobie, proste závidí alebo niečo podobné. Ale človek si nesmie tieto veci osobne brať a musí sa obrniť a úplne sa na to vykašľať. Pretože najdôležitejšie je, ako sa vy cítite, a ako vám je dobre, nie čo si myslia ostatní. A ak, tak to brať len od ľudí, ktorí sú vám blízki alebo od tých, ktorí majú nejaký zdravý rozumný názor, ale nie od cudzích ľudí, ktorí vás nepoznajú. Ja sa v tomto riadim „Only God get judge me“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Čo by ste odkázali našim čitateľkám?

Ženská sila je tá najväčšia a najsilnejšia a mali by sme byť dámy a držať všetky pri sebe.

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť