Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Jesenné novinky od AVONu, ktoré si zamilujete

Zdieľať

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavila inovatívne novinky z oblasti pleťovej, telovej starostlivosti a zo sveta vôní. Obľúbená a ženami oceňovaná kozmetika prešla viacerými inováciami a rozšírila svoje portfólio o zaujímavé novinky.

Pleťové krémy Avon ANEW s inováciou

Je klinicky preukázané, že starostlivosť o pleť znižuje vzhľad jemných línií a zdvojnásobuje úroveň hydratácie. Prečo je dôležité starať sa o svoju pleť? Lebo okrem hydratácie, podporuje pevnosť, žiarivosť a zjednocuje tón pleti. Avon predstavuje vynovenú líniu krémov ANEW s patentovanou technológiou Protinol TM, ktorá podporuje tvorbu kolagénu. Technológia Protinol TM v prvotriednom protivráskovom zložení pomáha zdvojnásobiť hladinu kolagénu v pleti pre viditeľný vyhladzujúci efekt*. Pre ženy vo veku 35-45 rokov sa odporúča rada pleťovej starostlivosti ANEW  pre jemnú a vypnutejšiu pleť. Pre ženy vo veku 45-55 rokov je ideálna pleťová starostlivosť pre pevnejšiu a pružnejšiu pleť. Pre ženy 55+ je vhodná pleťová starostlivosť ANEW pre vypnutejšiu a odolnejšiu pleť.

*v porovnaní s výrobkami konkurenčnej značky, testované na rekonštruovanom kožnom tkanive

Telová starostlivosť PLANET SPA s čiastočkami zlata

Vytvorte si domáce spa s novým produktom od AVONu PlanetSpa s čiastočkami zlata. Dodá unavenej, mdlej pokožke jas, poskytne dlhotrvajúcu hydratáciu, a dodá pokožke príjemnú jemnosť. Postup na domáci spa rituál pre zlatisté rozžiarenie:

  1. Naneste pleťovú masku pre čistejší, svieži a oddýchnutý vzhľad.
  2. Relaxujte v kúpeli. Použite olej do kúpeľa na zjemnenie pokožky a hydratujte ju zamatovo jemným krémom.
  3. Na záver naneste pleťový olej pre žiarivý mladistvejší jas pleti.

Kolekcia vôní Avon Lucky Me

Avon rozšírila svoje portfólio vôní o novú vôňu s názvom Lucky me pre všetkých tých, ktorí veria, že sú strojcom vlastného šťastia. Je to zmyselná iskrivá vôňa, ktorá sa rozvíja rovnako spontánne ako noc plná šťastia. S tónmi temperamentného šampanského, teplej zlatej ambry a fazuliek vanilky. V edícii nájdete aj telové mlieko Lucky Me, Lucky Me v mini spreji. Kolekcia prináša takisto aj Lucky Me for HIM. Pánska edícia je charakteristická korenistou energickou vôňou, ktorá oslavuje všetky špeciálne okamihy života. Obsahuje tóny korenia timut a kontrastného základu neodolateľnej ambry.

Avon Foot Works s vanilkou a červenými ríbezľami

Nohy patria medzi najzaťažovanejšie časti tela, preto by sme im mali venovať takisto osobitú starostlivosť. AVON doplnil starostlivosť o chodidlá novou líniou s vanilkou a červenými ríbezľami. Výživné zložky pokožku na nohách zjemnia, hydratujú a prinášajú osviežujúce a regeneračné účinky. V novej rade nájdete produkty ako Kúpeľ na chodidlá, Peeling na chodidlá, Hydratačný krém s vanilkou a červenými ríbezľami.

Ceny na spomínané produkty nájdete v aktuálnom katalógu.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Tlačová správa

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť