Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Koučingové kruhy: Príležitosť zdieľať svoje problémy v bezpečnej zóne

Zdieľať

Mali ste niekedy problém, s ktorým ste sa chceli podeliť, ale nenašiel sa nikto, kto by sa na danú situáciu pozeral rovnako? Počuli ste už o technike – koučingové kruhy? Viete, čo to je a čo to obnáša? Na konferencii Pre zdravie ženy, ktorá sa bude konať v Bratislave dňa 22. októbra, máte jedinečnú príležitosť sa ich zúčastniť.  

Chcem vstupenku ZDARMA, stačí sa registrovať TU

Koučingové kruhy

Koučingové kruhy sú skvelou technikou, ktoré sa využívajú v rôznych oblastiach. Podstata spočíva v tom, že sa v úzkom kruhu stretnú účastníci a špecialista (kouč, lekár, odborník na danú tému). Spoločne konzultujú o probléme, ktorý ich trápi a zaujíma. V takomto úzkom kruhu môžu účastníci nadobudnúť pocit, že sú v bezpečnej zóne, kde sa môžu so svojím problémom zdôveriť a zdieľať ho. Je to príležitosť komunikovať otvorene o problematike, skúmať ju, pozrieť sa na ňu z rôznych uhlov pohľadu. Rozprávaním si účastníci vymieňajú vlastné skúsenosti, počúvajú sa navzájom.

Čo je teda výhodou koučovacích kruhov? Daniel Leclair pre Centre of Excellence for Public Sector Marketing uvádza: „Koučovacie kruhy vám poskytujú jedinečnú príležitosť dôverne sa podeliť o svoje výzvy. Pomáhajú vám získať lepší prehľad o vašich problémoch a preskúmať potenciálne riešenia. Môžete tiež premýšľať a učiť sa zo skúseností svojich rovesníkov.“

Koučingové kruhy na konferencii Pre zdravie ženy

koučingové kruhy

Koučingové kruhy mali úspech aj na 4. ročníku konferencie Pre zdravie ženy v Košiciach v máji tohto roka

Pre zdravie ženy je interaktívna konferencia. Ponúka príležitosť zúčastniť sa nielen odborných prednášok a cvičení, ale aj možnosť stretnúť sa odborníkmi osobne v rámci EXPO zóny alebo počas koučingových kruhov.

Na konferencii Pre zdravie ženy v Bratislave bude príležitosť zúčastniť sa týchto troch koučingových kruhov:

Nikola Hanusková1. Koučingový kruh s Nikolou Hanuskovou (Holi foli) na tému PCOS. Účastníčky eventu budú môcť spolu s odborníčkou vytvoriť malú komunitu, kde sa môžu podeliť so svojimi skúsenosťami s PCOS. Môžu takto využiť priestor porozprávať sa bez hanby, či súdenia o nepríjemnom syndróme polycystických ovárií. Diskusia bude otvorená všetkým, ktorí hľadajú rady, alebo len podporu od iných žien. Hovoriť sa bude aj o odporúčaniach a tipoch ako upraviť symptómy PCOS prirodzenou cestou.

Žaneta Hrubá2. Koučingový kruh s Mgr. Žanetou Hrubou. Názov tohto koučingového kruhu je Od dievčaťa k zrelej žene – buďme stále v rovnováhe. V menšom kruhu sa budú môcť ženy rozprávať o najčastejších problémoch spojených so ženským cyklom, napríklad slabá vs. silná, či nepravidelná menštruácia, bolesti u mladých dievčat, predmenštruačný syndróm, málokrvnosť, ako doplniť straty železa pomocou bylín, hormonálna nerovnováha u žien stredného veku a v menopauze. V rámci koučingového kruhu budú môcť ženy zdieľať a hovoriť o témach, ktoré ich najviac trápia. Zároveň sa s odborníčkou pozrú na to, ako sa dajú pomocou fytoterapie a psychosomatických súvislostí tieto problémy riešiť.

Ľubica Farkasová3. Koučingový kruh s Ľubicou Farkasovou sa bude niesť v duchu „Ako nevyhorieť a vniesť jednoduchosť do svojho života.“ Spolu s odborníčkou sa prítomné ženy pozrú na to, čo všetko vplýva na ich zdravie, rovnováhu z pohľadu dátumov narodenia, ale aj jednotlivých elementov (živlov – zem, oheň, voda, vzduch). Ako vplývajú na nás a ako ich môžeme využiť vo svoj prospech.

 

PRIHLASOVANIE NA KOUČINGOVÉ KRUHY

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť