Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Trápi vás už dlhšie vypadávanie vlasov či vaša imunita stále pokrivkáva? Problém môže byť skrytý úplne inde!

Zdieľať

Trápi vás už dlhšie vypadávanie vlasov, nepravidelný cyklus, či vaša imunita stále pokrivkáva? Skúšali ste rôzne doplnky výživy, no po určitom čase sa stále vraciate na začiatok? Problém môže byť skrytý úplne inde – stresom vyčerpané obličky, neschopnosť „stráviť“ nejakú situáciu v živote… Ak nemáte chuť chodiť od jedného lekára k druhému, zvoľte celostné poradenstvo od YHARMONY. 

Prečo práve YHARMONY

Vyjadruje životné motto „všetko so všetkým súvisí“. Filozofia YHARMONY je o harmónii, rovnováhe. Písmená Y na začiatku a konci predstavujú Yin a Yang, ktoré vyjadrujú, že nič nie je len čierne alebo len biele, spolu tvoria jeden celok, navzájom sa prelínajú, rozdeľujú a spájajú, no stále sú v rovnováhe. 

Mgr. Žaneta Hrubá

Za značkou YHARMONY stojí Mgr. Žaneta Hrubálekárnička, ktorá má rada svoju profesiu, ale ešte radšej báda a hľadá nové cesty prístupu ku zdraviu. Je zástankyňa celostnej medicíny, prepája svet zdravia východu a západu.  

V čom je celostné (holistické) poradenstvo výnimočné? 

Ako Mgr. Žaneta Hrubá sama hovorí: „Spojenie vedomostí z farmácie a doplnkové štúdium alternatívnych smerov (fytoterapia, aromaterapia, psychosomatika, základy TČM…) mi dáva možnosť uchopiť tému zdravia komplexne. Čo ponúkam v rámci holistického poradenstva je to, že sa nesústredím len na jednu oblasť, nikoho netlačím do užívania nejakých konkrétnych prípravkov, ale zameriavam sa hlavne na nájdenie príčiny a riešenia zdravotného problému od základov. Prírodná cesta nemá niekoľkominútový nástup účinku ako ružová tabletka, je to často zdĺhavejší proces, no efekt býva dlhodobý, pri dodržaní určitých pravidiel častokrát celoživotný.“ 

Mgr. Žaneta Hrubá  sa venuje aj príprave liečivých bylinných zmesí podľa vlastných receptúr a stále rozširuje aj portfólio svojej prírodnej kozmetiky. 

Špeciálna kolekcia pre ženy

Vytvorila špeciálnu kolekciu pre ženy – HARMÓNIA ŽENY. Zahŕňa čajovinu na hormonálnu rovnováhu, ktorá je vhodná pre mladé dievčatá i zrelé ženy, reguluje hladinu hormónov estrogénu i progesterónu, posilňuje ženské orgány. Pre svoje široké pôsobenie tvorí základ ženskej kolekcie. Neskôr k nej pribudla aj „menšia sestra“ v podobe tinktúry – jednoduchšie dávkovanie, prenosné balenie. Je určená najmä pre ženy 40+.

Čerešničkou na torte je olej Miluj svoje prsia určený na masáž prsníkov pri výskyte uzlíkov a cýst, ale Mgr. Hrubá Žaneta ho odporúča aj ako prevenciu, tiež pre kojace mamičky, aby predišli zápalom prsnej žľazy. Samovyšetrenie prsníkov už nikdy nebude len „nudnou povinnosťou“. Budete to robiť pre seba rada, a s láskou k svojmu telu.  

Je určený na masáž prsníkov pri výskyte uzlíkov a cýst, a tiež aj pre kojace mamičky, aby predišli zápalom prsnej žľazy.

Je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že pokiaľ budeme v harmónii my, ŽENY, potom bude v harmónii celý svet 🙂 

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť