Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Moderné elektrické spotrebiče, ktoré uľahčujú prípravu jedla a údržbu kuchyne

Zdieľať

K jedným z najvyťaženejších priestorov v dome patrí kuchyňa, pretože slúži na prípravu obľúbených pokrmov, vďaka ktorým sme schopní normálne cez deň fungovať. Vysoká intenzita práce a pohyb jednotlivých členov domácnosti preto miestnosť kuchyne plne zaťažuje. Za účelom uľahčenia varenia, údržby kuchyne a jej praktickom využití sa preto výrobcovia moderných elektrospotrebičov rozhodli nám pobyt v tomto priestore uľahčiť.

Umývačka riadu alebo Miele rúra sú zariadenia vybavené tými najlepšími funkciami, s ktorými si môžete prácu v kuchyni pri príprave chutných pokrmov na maximum uľahčiť.

Moderná Miele rúra pre dokonalý výsledok z pečenia

Varenie patrí k dôležitej súčasti nášho životného štýlu, do modernej kuchyne preto patrí rúra s najnovšími technológiami, ktorá sa postará o to, aby boli vaše pevné jedálenské stoly plné chutného a zdravého jedla. Tieto zariadenia sú dnes skutočnými multifunkčnými pomocníkmi, ktorí dokážu oveľa viac ako len piecť, variť alebo opekať.

Okrem klasických typov vykurovania ako cirkulačný vzduch, horúci vzduch, spodný ohrev či horný ohrev disponujú moderné Miele rúry aj veľkým množstvom doplnkových funkcií.

Ide napríklad o rúry so samočistením. Zabudované senzory pečenia zaisťujú dokonalý výsledok spracovanie pokrmu a funkcia kontroly varenia dokonca pripraví pokrmy aj bez vami zvoleného programu. Veľmi trendy sú aj dotykové ovládacie panely alebo ovládanie rúr cez aplikáciu so smartfónom či tabletom. Stačí investovať do správneho modelu a varenie či pečenie bude s kvalitnou rúrou mimoriadny zážitok.

Umývačka riadu šetrná k vášmu rozpočtu aj prostrediu

Všetci poznáme zjavné výhody umývačky riadu – od šetrenia času pri domácich prácach až po zbavenie sa neporiadku v kuchynskom dreze – umývačka riadu môže byť pre váš domov skutočným prínosom. Avšak, okrem toho, že si ušetríte starosti s ručným umývaním, môžete ochrániť aj životné prostredie.

Dôvodom je fakt, že kvalitné umývačky riadu Miele disponujú možnosťou voľba úsporných programov, ktoré chránia pred vyčerpaním nielen váš rozpočet, ale aj prírodu. Minimálna potreba čistiacich prostriedkov na umývanie obrovského množstva riadu chráni pred poškodením spodné vody. Rovnako sa pri najmodernejších zariadeniach využívajú aj programy bez výraznej spotreby elektrickej energie a ani zdroj vzácnej a čoraz drahšej pitnej vody nie je znečistený a čerpaný v tak veľkej miere.

Ak si preto chcete pri pobyte a varení obľúbených jedál v kuchyni ušetriť čas, peniaze a pritom neohroziť prírodu, neváhajte to vyskúšať s modernými elektrickými spotrebičmi Miele, ktoré sa postarajú o vaše maximálne pohodlie a chuťové poháriky.

Zdroj obrázka:nblx/Shutterstock.com

Štítky