Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Nikol Švantnerová: Na každom dni si treba nájsť niečo pekné a pozitívne

Zdieľať

Huawei prinieslo na slovenský trh hodinky pre dámy aj pánov s vyšperkovaným dizajnom a bohatou technologickou výbavou. Počas promo akcie sme stretli Miss Českej republiky 2015 Nikol Švantnerovú, s ktorou sme sa rozprávali o dizajnovej novinke Huawei Watch GT3, ale aj o rôznych ženských témach.  

Ako sa vám páči novinka od Huawei a na čo ste ju už stihli využiť?  

Priznám sa, dostala som ju len pred pár dňami a ešte som ich poriadne neotestovala, ale tým, že už sú to niekoľké hodinky v poradí, ktoré mám, viem, že ich funkcie mi vyhovujú nadštandardne, či už na šport alebo na bežné fungovanie. Pri týchto od Huawei ma asi najviac zaujal ten vzhľad, takéto ešte neboli. Páči sa mi, že majú na sebe elegantnejšie prvky, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Sú perleťové, žiarivé, takže hneď si ich každý všimne.  

K behaniu ideálne… 

Určite. Tie funkcie, čo majú, vždy splnia to, čo ja hľadám a potrebujem, takže na behanie úplne ideálne.  

Smart hodinky Watch GT3 majú po prvýkrát v histórii značky funkciu EKG, ktorá vďaka technológii monitorovania údajov TruSeen 5.0+ uľahčuje podporu presného merania zdravia srdca, ako aj monitorovanie hladiny kyslíka v krvi. Vďaka úplne novým profesionálnym režimom potápania a s ďalšími 100+ tréningovými režimami, posúvajú nové Watch GT 3 Pro možnosti monitorovania fyzickej aktivity na novú úroveň.

Aký je váš obľúbený outfit na leto?  

Milujem šaty, saténové šaty. Mám ich rada vo všetkých možných štýloch, sú veľmi ľahunké, vyzerajú pekne, dajú sa skvele kombinovať, a tým u mňa v lete vyhrávajú.  

Takže aj k saténovým šatám sa vám tieto hodinky hodia… 

Pokojne. Ja si myslím, že sa úplne hodia, tým že sú také lesklé.  

Aká je vaša letná skincare rutina? Venujete pleti špeciálnu starostlivosť? Prípadne, máte nejaké must have produkty?  

Pre mňa na leto je určite SPF 90. To sa každý zvykne čudovať, že SPF 90, ale ja to používam hlavne ako prevenciu pigmentových škvŕn, vrások, takže to je pre mňa také must have a inak ja v lete nepoužívam absolútne nič. Maximálne starostlivosť po opaľovaní, keďže tá pokožka dostáva poriadne zabrať, ale inak v lete si užívam to, že tá pleť môže dýchať a nechcem ju zbytočne zahlcovať.  

Venujete sa rada behu, to je to, čo vás naozaj baví. Ako často zvyknete behať?  

Snažím sa skoro každý deň, napríklad aspoň ráno na chvíľu. Niekedy to samozrejme nejde, niekedy je to náročnejšie skĺbiť s prácou a podobne.

Koľko kilometrov zvyknete zabehnúť? 

Je to rôzne. Niekedy sa mi chce bežať len 3 kilometre, niekedy mám energiu a bežím pokojne 10 kilometrov. Robím to v prvom rade pre seba, pre dobrý pocit, a nie z toho pohľadu, aby som si merala nejaký čas, kilometre, a podobne. Skôr to robím pre zábavu. 

Okrem toho behu je ešte niečo špeciálne, čo sa týka toho pohybu, čomu sa venujete rada? 

Chodím do posilňovne. Je fajn, aby si telo nezvyklo len na jeden pohyb a potom sú akoby tie najväčšie výsledky aj vidieť… 

A čo sa týka jedla, čím si udržiavate postavu? Teraz prichádza leto, čo si počas neho doprajete?  

Tým, že mám veľa výdaja, tak nemusím toľko pozerať na ten príjem. Milujem jedlo, grilovanie v lete, dobré drinky, čiže tých kalórií je dosť. Ale ja som nikdy nebola zástancom nejakých diét, špeciálneho stravovania. Je pravda, troška sa sledujem, mám rada zdravú stravu, ale aby som to nejako špeciálne riešila, to vôbec.  

Čiže nejaké obľúbené raňajky/obed/večera? 

Na raňajky mám najradšej čokoľvek s avokádom alebo mám veľmi rada probiotické kaše. Potom mám rada ryžu s kuracím mäsom. Ja mám celkovo rada také jednoduché kombinácie. Hlavne, rada si varím, takže mám v obľube rýchle jedlá, ktoré si pripravím v kuchyni. A keďže milujem jedlo, takže o to viac sa musím venovať potom tomu športu.  

Máte nejakú športovú aktivitu, ktorej sa venujete práve len v lete? 

Mám rada jetsurf, takže, keď je čas, tak sa rada venujem tomu.

Váš IG profil je plný aj rôznych cestovateľských zážitkov. Aké máte plány počas leta? Ktoré miesta by ste radi navštívili?  

Ja plány veľmi nemám, lebo tie sa mi menia z minúty na minútu. I tá práca prichádza tak akoby postupne. Človek poriadne nevie, čo bude budúci týždeň, nie to o mesiac… Určite je v pláne Taliansko, Chorvátsko, možno aj nejaká exotika, ale to o niečo neskôr. Zároveň milujem hory, to ma láka viac ako more. V pláne je toho naozaj veľa, ale uvidíme, čo si splním alebo nesplním. Je to veľmi spontánne vždy.   

Čo vás tieto dni najviac teší?  

Určite to počasie, že je už vonku pekne a človeku sa ráno hneď lepšie vstáva, nemusí sa obliekať do niekoľkých vrstiev a len vezme krátke nohavice, tričko a ide. Všetko je také príjemnejšie a pozitívnejšie. 

Aký by ste venovali odkaz čitateľkám webu Svet ženy? 

Byť samé sebou, radovať sa z maličkostí, brať veci tak, ako sú, za ničím sa zbytočne nenaháňať, na každom dni si nájsť niečo pekné a pozitívne, z čoho sa potom každý večer môžeme tešiť a mať z toho radosť.