Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Počas spánku je dôležité pohodlie. Ktorý typ ste vy?

Zdieľať

Človeka, ktorý by nemiloval spánok, by sme zrejme ťažko hľadali. Aby sme si však pár hodín oddychu dokázali vychutnať čo najefektívnejšie, mali by sme mu venovať aj náležitú pozornosť.

Každá z nás má už zaužívanú svoju večernú rutinu, vďaka ktorej je naša pleť ráno čistá, svieža a oddýchnutá. Aby sme sa však ráno zobudili plné energie, musíme si oddýchnuť aj po psychickej stránke. Práve preto sa, večer, keď sa ukladáme do postele, musíme cítiť príjemne a pohodlne.

Najpodstatnejšou je, samozrejme, naša psychická pohoda, dôležitým faktorom však môže byť aj naše nočné oblečenie. Pre viaceré ženy je totiž dôležité, aby sa aj počas spánku cítili príťažlivo. Ak ste takýmto prípadom aj vy, v tom prípade môžete siahnuť po romantických nočných košieľkach, jednodielnych sexi pyžamkách či príťažlivých šortkách. Touto voľbou nič nepokazíte, práve naopak. Vy sa budete cítiť príjemne a váš partner z vás nebude vedieť odtrhnúť zrak.

Hurá leto! Máte už kúsok mora vo vašom šatníku?

Druhá skupina žien vníma nočné oblečenie skôr naopak – čím ležérnejšie, detskejšie a hravejšie, tým lepšie. Určite však nie je pravidlom, že takýto typ nočného oblečenia nemôže byť zároveň aj príťažlivým. Pri preferencii tohto variantu sa navyše veľmi rýchlo zladíte aj s vašou malou dcérkou. V KiK teraz totiž nájdete rovnaké nočné oblečenie nielen pre veľké, ale aj pre malé milovníčky spánku.