Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Zažiarte s kozmetickými novinkami od Avonu

Zdieľať

Tlačová správa

Bratislava, 25.1.2021

Na aktuálne zimné obdobie si kozmetický gigant Avon pripravil niekoľko zaujímavých noviniek. Pozornosť zaostril na starostlivosť o ruky, keďže chladnejšie obdobie a neustála dezinfekcia môžu narušiť vrstvu pokožky rúk. V súčasnosti nie je možné navštevovať spa a wellness, preto si treba vytvoriť domáce spa doma. Avon má v ponuke niekoľko skvelých produktoch, ktoré poskytnú hĺbkovú starostlivosť pleti. A v neposlednom rade sa blíži milý sviatok, deň sv. Valentína. Lásku treba preukazovať po celý rok a nielen druhým aj samému sebe. Vychytávky dekoratívnej kozmetiky od značky Avon vám vytvoria očarujúci look. 

Ruky si zaslúžia našu pozornosť

Myslíte si, že poznáte Avon? Naozaj?! Viete, že dlhodobo bojuje za finančnú nezávislosť žien? Každý z nás zvádza nejaké boje a naše ruky aktuálne bojujú s chladným zimným počasím a nedostatočnou hydratáciou. Ruky sú našou vizitkou, preto je ich čistota a úprava dôležitá a to platí nielen pre ženy. Avon prichádza hneď s troma novinkami a tie ruky hydratujú, zjemňujú i vyživujú. Vyskúšajte ich na vlastnej koži!

Vyberte si vašu obľúbenú vôňu alebo si ich zoberte všetky. Ľahké krémy na ruky s rýchlym vstrebávaním, jemná a hydratovaná pokožka po každom použití, milé balenie a vône, ktoré tu nikdy pred tým neboli.

Krém na ruky

Objem: 75 ml

Bežná cena: 3,30 €

Siahnite po hydratačnom kréme s vôňou čerešňových záhrad v Japonsku, zjemňujúcom kréme s nádychom ibištekových kvetov na Havaji alebo po vyživujúcom kréme, ktorý vás prenesie na levanduľové polia vo Francúzsku.

Foto: SKPR STRATEGIES

V ponuke sú krémy aj ako set:

  • zjemňujúci krém na ruky s malinou a ibištekom,
  • hydratačný krém na ruky s vôňou čerešňových kvetov,
  • vyživujúci krém na ruky s levanduľou a harmančekom.

Bežná cena setu je 9,90 €.

 

Doprajte si domáce SPA v pohodlí domova

Vedeli ste, že AVON za posledných 20 rokov zaregistrovala viac ako 750 patentov? Medzi inovatívnu a zároveň luxusnú patrí aj značka Planet Spa. Tá sa teraz pýši novou líniou. Doprajte si aspoň raz do týždňa v pohodlí domova hĺbkovú starostlivosť s prírodnými výťažkami až z Himalájí.

Zbavte pleť akýchkoľvek nečistôt vďaka pleťovému rituálu s výťažkami zo semien himalájskej moringy. Moringa himalájska, nazývaná aj „zázračný strom“, je zdrojom antioxidantov a jej výťažky majú vynikajúce vyživujúce vlastnosti. Osviežuje i revitalizuje pleť a navyše jej pomáha zbaviť sa všetkých nečistôt.

Osviežujúca čistiaca pleťová pena s výťažkom zo semien moringy

Objem: 150 ml

Bežná cena: 7,90 €

Osviežte pleť penou na čistenie tváre.

Osviežujúca pleťová maska s výťažkom zo semien moringy

Objem: 50 ml

Bežná cena: 7,90 €

Revitalizujte pleť osviežujúcou maskou s chladivým účinkom.

Hydratačný pleťový gélový krém s výťažkom zo semien moringy

Objem: 75 ml

Bežná cena: 10,50 €

Vyspite sa do krásy pomocou obnovujúceho nočného gélového krému pre mladistvejší vzhľad.

V ponuke sú novinky aj ako set Planet Spa moringa, ktorý obsahuje jednotlivé uvedené produkty línie. Bežná cena setu je 26,30 €.

Zvodná a krásna na Valentína

Vedeli ste, že 70% našich výskumníkov sú ženy? Práve krásne ženy stoja za všetkými kozmetickými vychytávkami, ktoré kozmetický gigant pravidelne prináša. Aktuálne rozširuje ponuku dekoratívnej kozmetiky o ďalšie trendové novinky, ktoré si zamiluje nejedna žena.

Samozrejme vieme, že lásku si treba prejavovať po celý rok, no Valentín je akýmsi míľnikom a špeciálnym dňom pre mnohých z nás. Či už oslavujete vzájomnú lásku so svojou drahou polovičkou alebo lásku k samej sebe, prečo nezažiariť očarujúcim lookom?

Tekutý make-up Flawless s OF15

Objem: 30 ml

Bežná cena: 8,80 €

Váš milovaný make-up teraz v praktickom balení. Ideálna pleť bez efektu masky. Make-up sa prispôsobí tónu pleti a zabezpečí 100 % krytie s prirodzeným matným efektom.

Rúž True Colour

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 6,90 €

Darujte bozky jemné ako lupene. Vaše obľúbené krémové rúže s OF15 teraz v novej limitovanej edícii. 5 nových odtieňov – Rajská ruža, Zmyselná pivónia, Rozkošná kamélia, Divoká orchidea, Kráľovská ľalia, inšpirovaných tými najkrajšími kvetmi v nežnom kvetinovom balení. Vyberte si – kvetinové odtiene v limitovanej edícii alebo dobre známu klasiku.

Paleta farieb na líčka a rozjasňovač

Objem: 22,4 g

Bežná cena: 15,90 €

Romantická prechádzka? Rozjasnite svoju tvár! Farba na líčka, bronzer a rozjasňovač v 1. Obsahuje 6 odtieňov s matným alebo žiarivým efektom so zabudovaným zrkadielkom na cesty. Bronzer zdôrazní črty tváre, farba na líčka pridá zdravú farbu a rozjasňovač zvýrazní lícne kosti.

O spoločnosti AVON

Kozmetická spoločnosť Avon patriaca do poprednej globálnej skupiny Natura & Co už 135 rokov zlepšuje životy žien prostredníctvom krásy. A stále v tom pokračuje, no modernejšie. Prináša inovácie, spája ľudí, podporuje ženy, vníma všetky podoby krásy. Oslavuje silu žien po celom svete, podporuje ich v objavovaní vlastného potenciálu a prekonávaní výziev. Prekvapuje vás to? Pridajte sa k nim – #WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni. V Avone sú zástancami toho, na čom skutočne záleží. Práve silu krásy využívajú na vytvorenie lepšieho sveta pre ženy. Pozorne načúvajú potrebám žien a sú hlasom ich túžob. Veria v lepší svet pre ženy, ktorý bude lepším svetom pre všetkých.

Bojujú za zdravé prsia, keďže rakovina prsníka je jedným z najčastejších onkologických ochorení u žien, preto venovali viac ako 20 mil. na screeningové programy. Rovnako bojujú proti domácemu násiliu, ktorému čelí 1 z 3 žien a doteraz pomohli už 14 mil. žien trpiacim domácim násilím. Celosvetovo spoločnosť AVON odovzdala viac ako 1 miliardu dolárov na témy súvisiace so zdravím a bezpečnosťou žien. Za posledných 20 rokov zaregistrovala viac ako 750 patentov a výrobky z jej portfólia získali viac ako 300 ocenení za posledné 3 roky. Vedeli ste, že každú sekundu sa po svete predajú 3 rúže, 7 parfumov a 2 výrobky pleťovej starostlivosti značky Anew? Dobre známe a obľúbené značky sú ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. Viac o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch Avon sa dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.