Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Ako zútulniť študentskú izbu podľa vašej osobnosti a štýlu

Zdieľať

 Či už tento rok začínate na vysokej škole, alebo ste už na magisterskom stupni, nový školský rok je čas na nové začiatky – a vynovenie študentskej izby! Dekorácia študentskej izby sa neozaobíde bez výziev, ale Desenio je tu na to, aby vám pomohlo! Tu je niekoľko tipov, ako vyzdobiť študentskú izbu podľa vašej osobnosti a štýlu.

TIPY PRE TVORIVÚ MYSEĽ

plagáty Desenio

Ak ste prirodzene kreatívnym človekom, je prirodzené, že dekorácia v miestnosti by mala odrážať váš štýl, aby ste sa tam vždy cítili inšpirovaní.

Krok č. 1: Zvoľte plagáty s grafickým umením. Vyberte si svoje obľúbené grafické plagáty, aby ste vyjadrili nenútený štýl. Skombinujte umelecké plagáty s osobnými fotografiami a dodajte tak priestoru jedinečný vzhľad.

Krok č. 2: Vybláznite sa na rámovacích technikách. Vytvorte koláž plagátov pomocou rôznych rámov, vešiakov alebo spôn. Experimentujte s páskou washi, aby bol výsledný vzhľad ešte rafinovanejší.

Krok č. 3: Zorganizujte svoju kreativitu. Nájdite spôsoby, ako usporiadať svoje umenie, aby ste sa jednoducho naladili na kreatívnu vlnu, keď budete mať chvíľu inšpirácie.

Mohlo by vás zaujímať:

3 tipy ako si vytvoriť útulný domov za pár minút

TIPY PRE MILOVNÍKA PRÍRODY

prírodný štýl

Ak by ste radšej chodili po horách ako na prechádzky po meste, prineste si prírodu so sebou!

Krok č. 1: Zvoľte plagáty v zelených a béžových tónoch. Výberom sviežich prírodných plagátov vytvoríte svet, ktorý má ďaleko od skúšok a termínov. Skombinujte prírodné plagáty a fotografie v neutrálnych odtieňoch pre upokojujúci a vyvážený dojem.

Krok č. 2: Použite prírodné uchytenie. Použitím prírodného materiálu na zavesenie plagátov vytvoríte rustikálny, prirodzenejší vzhľad. Zarámované plagáty môžete napríklad zavesiť pomocou špagátika.

Krok č. 3: Doplňte nástenné umenie prírodnými doplnkami. Dotvorte výzor prírodnými doplnkami. Skombinovaním organických materiálov ľahko navodíte hmatateľne útulný pocit. Čím viac izbových rastlín, tým lepšie!

TIPY PRE MILOVNÍKA VEČIERKOV

desenio

Milujete spoločnosť iných a organizovanie večierkov na svojej izbe? Uistite sa, že vaša izba je elegantným miestom, kde sa môžete stretávať s inými.

Krok č. 1: Zvoľte kvetinové, ženské a výrazné plagáty. Skombinovaním pekných kvetinových plagátov s kúskami z kolekcie Desenio Studio Luxe dosiahnete ženský vzhľad. Je len na vás, ako plagáty usporiadate a zladíte – sústreďte sa na ružové pastely, alebo pridajte plagáty v tmavších odtieňoch, ak vás oslovili viac.

Krok č. 2: Umiestnite plagáty na poličky. Zarámované plagáty umiestnite na poličku, alebo si zadovážte nadrozmerný plagát a oprite ho o stenu. Takto získate flexibilitu a môžete zmeniť usporiadanie plagátov hocikedy, keď budete mať chuť na zmenu!

Krok č. 3: Pochváľte sa svojím štýlom. Vystavte svoje obľúbené módne predmety a skombinujte ich s plagátmi! Ideálny na to je samostatne stojaci vešiak na oblečenie, kde zavesíte tie najkrajšie kúsky.

TIPY PRE KRÁĽOVNÚ STAROSTLIVOSTI O SEBA

plagaty

Usporiadaná miestnosť s pozitívnym nádychom vás dostane do ideálneho rozpoloženia, aby ste sa mohli sústrediť na svoju fyzickú a duševnú pohodu.

Krok č. 1: Zvoľte upokojujúce plagáty. Zvolením botanických motívov alebo grafického umenia v tlmených farbách sa budete cítiť zrelaxovane aj počas náročného skúškového obdobia.

Krok č. 2: Nastylujte ich na tematickej tabuli. Umiestnenie plagátov na korkovej tabuli pomocou pásky washi je skvelým spôsobom, ako dodať univerzitnému rozvrhu a iným poznámkam estetický vzhľad.

Krok č. 3: Zlaďte izbu so svojím životným štýlom. Venujte kútik v izbe rannej meditácii alebo cvičeniu jogy a nezabudnite na potrebné vizuálne pomôcky, aby ste sa cítili pokojne a inšpirovane po celý deň.

Foto: Desenio.com