Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Od sladkého po šialené: romantické a vtipné nápady na darčeky, ktorými prekvapíte svojho milovaného

Zdieľať

Hľadanie unikátnych darčekov, ktoré naozaj prekvapia a potešia, je skutočne náročné. Nielen že musíte mať predstavu o tom, čo by ste mohli darovať, ale ešte sa aj musíte vyznať v množstve rôznych ponúk a vedieť, kde hľadať. Blížia sa narodeniny vášho partnera, výročie svadby, alebo ho len chcete prekvapiť? Poradili sme sa s expertom a máme pre vás niekoľko tipov, ktorými tento rok môžete vyčarovať nejeden úsmev na tvári.

1. Pokiaľ chceme darovať niečo naozaj romantické a originálne, čo by ste čitateľom odporučili?

Expert: Romantické darčeky závisia od osobných preferencií páru a od ich vzťahu. Kvety sú klasickým romantickým darčekom, ktorý dokáže potešiť každého bez rozdielu. Môžete zvoliť rôzne druhy kvetov podľa toho, čo sa vašej polovičke páči. Darovanie hodiniek alebo šperkov môže byť tiež veľmi romantické, najmä ak zvolíte niečo, čo zodpovedá vkusu vášho partnera a pripomína vám nejaký zážitok alebo okamih vo vašom vzťahu.

2. Ktoré darčeky sú podľa vás najromantickejšie?

Expert: Za mňa jednoznačne ručne písaný list. Nájsť si čas na to, aby ste napísali dlhší a citlivý list o tom, čo pre vás váš partner znamená, môže byť veľmi romantické, a pravdepodobne takýto darček nič nedokáže prekonať. Skvelé sú tiež personalizované darčeky, ako napríklad vankúše so spoločnými fotkami alebo kľúčenky s vygravírovanými menami, tie môžu tiež byť veľmi osobné a romantické. Rovnako skvelé sú tiež darčeky pre páry s nejakým osobným významom, ako napríklad spoločné hrnčeky, šperky alebo dokonca tričká https://trickovy.sk/108-love-a-pre-pary. V tomto prípade je dôležité myslieť na to, čo by sa vášmu partnerovi alebo partnerke mohlo páčiť, a čo by pre neho alebo pre ňu mohlo byť osobné a romantické. Snažte sa preto určite vyjadriť svoju lásku kreatívnym a osobným spôsobom. Tak zaručene nájdete darček, ktorý vašu polovičku poteší.

3. Odporučili by ste aj zážitkové darčeky?

Expert: Určite áno. Dovolenka, romantická večera alebo výlet môžu byť veľmi romantické darčeky. Výber zážitku, ktorý má pre vás oboch osobitý význam, môže byť skvelým spôsobom, ako ukázať svoju lásku. Pokiaľ momentálne na dovolenku nemáte priestor, riešením môže byť aj vytvorenie fotoknihy s vašimi spoločnými fotkami. To môže byť veľmi romantický spôsob, ako si pripomenúť spoločné zážitky a chvíle, ktoré ste už spolu zažili. Určitou formou zážitku pre mnohých je aj darovanie knihy alebo filmu s romantickým príbehom. Zvoľte niečo, čo by sa páčilo vám obom a spoločne si to pozrite alebo prečítajte.

4. Čo si myslíte o šialených darčekoch? Sú pre páry vhodné?

Expert: Šialené darčeky sú skvelé a myslím si, že pre mnohé páry, najmä tie, ktoré majú spoločný zmysel pre humor, môžu byť ešte lepšou voľbou, ako tie romantické. Romantikou nikdy nič nepokazíte, no nie je tajomstvom, že romantické gestá jednoducho nie sú pre každého. Mnohé dámy sa napríklad omnoho viac potešia šialenému tričku so zábavným nápisom https://trickovy.sk/140-pre-zeny ako kytici kvetov.

5. Ktoré vtipné darčeky považujete na najšialenejšie a sami by ste ich vyskúšali?

Expert: Šialené darčeky môžu byť vtipné, nezvyčajné, alebo dokonca trochu bizarné. Pokiaľ by som si chcela z môjho partnera trochu vystreliť, kúpila by som mu niečo, čo by odo mňa rozhodne nečakal, napríklad hovoriace ryby. Áno, počujete správne! Hovoriace ryby môžu byť veľmi vtipné, najmä keď sa stlačí tlačidlo a ryby začnú rozprávať. Nie nadarmo sú hitom internetu!

6. Máte ešte aj nejaké iné tipy?

Expert: Ako som už spomínala, všetko záleží od osobnosti a od toho, aký druh humoru dvojica má. Tipom ale môže byť napríklad selfie toaletný papier s fotkou obdarovaného. To môže byť trochu nezvyčajný a vtipný darček. Je ale dôležité mať na pamäti, že šialený darček by mal byť zábavný a nevyvolávať negatívne emócie.

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť