Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Aranžmány, ktoré vám prinesú prekvapenie, zážitok aj emóciu

Zdieľať

V súčasnosti sú na trhu známe kvetinové aranžmány zo živých, preparovaných, umelých aj sušených kvetov. Kým váš príbytok bude zdobiť vianočný stromček, inšpirujte sa zaujímavými aranžmánmi, ktoré vám budú robiť radosť ešte dlho po Vianociach.

Foto: kvety.sk

Reč je o aranžmánoch z preparovaných kvetov. Tieto aranžmány vám vydržia veľmi dlho, netreba sa o ne nijako špeciálne starať. Vyzerajú ako živé a sú luxusným doplnkom interiéru. Pozrite sa spolu s nami, v čom spočíva tajomstvo krásy týchto nádherných aranžmánov.

Aký je princíp preparovaných kvetov?

Preparované kvety vznikajú tak, že živé kvety sa namáčajú do špeciálneho roztoku. Vďaka konzervačnému procesu si zachovajú svoju podobu a nemenia svoje vlastnosti. Nezvädnú, netreba ich polievať a majú veľmi dlhú trvácnosť. Dlhodobo pôsobia ako živé a sú krásne farebné.

Z ktorých kvetov sú preparované aranžmány?

Veľmi obľúbené u zákazníkov sú ruže, karafiáty a hortenzie. Tie nájdete v ponuke aranžmánov z preparovaných kvetov. Jedná sa o luxusné kvety značky In Eterno.

Zdroj foto: kvety.sk

Kvetinové boxy a aranžmány zažívajú svoj boom. Sú ideálnou alternatívou kvetinovej kytice. Produkt je veľmi obľúbený u zákazníkov pri špeciálnych príležitostiach a sviatkoch, ako sú narodeniny, meniny, výročia, ale takisto aj skvelou príležitosťou urobiť niekomu radosť len tak.

Prečítajte si 9 tipov na dekorovanie stien.

Aranžmány a kvetinové boxy sú nielen skvelým darčekom pre tých, na ktorých nám záleží, ale aj originálnym doplnkom interiéru, či už u vás doma alebo v kancelárii. Ozvláštnia každú predsieň, obývaciu izbu, spálňu či pracovňu. Aranžmány môžete postaviť na komodu, stôl, poličku alebo zavesiť na dvere či stenu. Je to už na vás, ktorú časť interiéru sa rozhodnete skrášliť.

Zdroj: kvety.sk

Boxy a aranžmány nájdete v rôznych tvaroch. V ponuke sú okrúhle, hranaté, v tvare srdca. Ohromia vás pestrosťou vzorov, farieb aj rozmerov. Ak preferujete prírodné materiály, vhodnou voľbou sú aranžmány z dreva, luxusným dojmom pôsobia zamatové boxy, ale v ponuke nájdete aj plechové boxy s preparovanými kvetmi. Či už máte domácnosť v glamour štýle alebo skôr v prírodnom štýle, každý si nájde to svoje.

Špeciálnou je kombinácia preparovaných a sušených kvetov v podobe kytice. Takáto kytica vám vydrží veľmi dlho. V zmysle udržateľnosti, čo je veľmi aktuálna téma v oblasti módy, či celkového životného štýlu, kde sa do popredia dostávajú koncepty ako slow fashion či slow living, aj pri kvetoch môžeme o tejto téme hovoriť. Práve niektoré sušené kvety sú príkladom toho, že najprv robia radosť ako živé a neskôr správnym postupom sušenia sa dajú využiť do kytíc a aranžmánov, ktoré vás budú ešte dlho tešiť.

Zdroj foto: kvety.sk

Ak už premýšľate nad Vianocami, určite takýto kvetinový box či aranžmán je vhodnou voľbou, ktorá poteší nielen oči aj dušu a premení všednú chvíľu na vzácnu.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte kyticu v hodnote 25 Eur od KVETY.SK. Podmienky súťaže nájdete na FB Svet ženy. 

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť