Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Horoskop na február: Toto znamenie sklame blízka osoba

Zdieľať

Február zvykne byť mesiacom rozčarovania, keď jednotlivci často zistia, že predsavzatie, ktoré si stanovili predchádzajúci mesiac, nie je tak ľahké udržať. Využite však tento mesiac na sebazdokonaľovanie. Horoskop na február bude nielen o kariére, ale aj o sile lásky, vzťahov aj chvíľ strávených osamote. Pozrite si spolu s nami, čo čaká jednotlivé znamenia počas tohto mesiaca. 

Baran 

Február prebúdza v Baranovi schopnosť empatie s ostatnými, čo vytvára silné priateľstvo s veľmi zaujímavými ľuďmi. S niektorými si navzájom odovzdávate svoje skúsenosti, ktoré vás posunú o niečo ďalej v živote a možno sa spojíte v práci a pustíte sa do spoločného projektu. Počas tohto obdobia budete náchylnejší na zdravotné problémy, takže by ste to nemali preháňať s nadšením pre nové veci. Spomaľte trochu, aspoň budete mať čas premýšľať o všetkom a nebudete sa správať impulzívne. 

Býk 

Február bude pre Býka mesiac plný práce. Vaša motivácia pracovať sa znásobí a práca sa stane vašou hlavnou životnou činnosťou v tomto období. Vďaka vysokej dávke odhodlania pracovať, budete mať vysoké finančné príjmy, čo sa vám bude páčiť, a budete neustále napredovať. Dávajte však pozor, aby ste sa neprepracovali, mohlo by to mať ma vás negatívne dopady v podobe zdravotného problému. Jedzte zdravo a nezabudnite relaxovať. Vaši priatelia budú chcieť stráviť čas s vami tento mesiac, takže ich neodmietnite. 

Blíženci 

Február bude pre Blížencov pochmúrnym obdobím. Budete tvrdo pracovať a potom nebudete mať čas na svoje koníčky a priateľov. To môže ovplyvniť vaše duševné zdravie a budete chcieť vypnúť od iných ľudí. Nemusí to nutne znamenať niečo zlé. Chvíle strávené osamote vám poskytnú príležitosť objasniť si svoje pocity, ale nedovoľte, aby vás pohltil negatívny postoj k životu. Mohlo by vám chýbať niečo dôležité. Vaše telo bude tiež musieť stráviť nejaký čas v prírode, aby si dostatočne oddýchlo.

Rak 

Február prinesie Rakom určité sebavedomie, najmä v práci. Už sa nebudete báť hovoriť, čo sa vám páči a čo nie, vďaka čomu vás vaši nadriadení začnú vnímať ako rovnocenných. Počas tohto obdobia vás prekvapí vlastná kreativita a čerstvé nápady v pracovnom aj v osobnom živote. Preto to využite a nebojte sa experimentovať s nábytkom alebo dokonca so štýlom obliekania alebo účesom. Prineste do svojho vzťahu novú iskru. Váš partner ocení aj kreativitu. 

Lev

Vo februári bude Lev veľmi kreatívny, ale zároveň introvertnejší. Vo vašej hlave bude niekoľko skvelých nápadov, ktoré budete chcieť realizovať. Musíte však vziať do úvahy, že niečo bude musieť byť obetované. Preto tento mesiac by ste mali myslieť racionálne a správne zvážiť všetky pozitíva a negatíva predtým, ako sa pustíte do niečoho. Počas tohto obdobia sa zameriate hlavne na seba a bude pre vás ťažké socializovať sa. Netlačte na seba a urobte si pauzu od spoločenských udalostí. Hlavná vec je, aby ste sa cítili pohodlne.

Panna

Február prebudí v Panne potrebu získať publicitu a mať pravdu vo všetkom. Ak sa vám niekto počas tohto obdobia postaví proti, môžete sa dostať do nezmyselných konfliktov. Presvedčenie bude vašou silnou stránkou, najmä v práci, ale nepreháňajte to, môže to mať negatívny vplyv na vaše pracovné vzťahy. Budete vychádzať skvele so svojimi priateľmi. Vaša potreba cítiť sa slobodne bude silnejšia, takže si dajte priestor a využite ho na sebavzdelávanie a relaxáciu.

Pozrite si aj: HOROSKOP INTERIÉROVÉHO DIZAJNU

Váhy

Vo februári budú Váhy preplnené pracovnými povinnosťami. Dostanete veľa úloh od svojho nadriadeného, ktoré nebudete môcť robiť, čo vám spôsobí stres. Môže sa vyskytnúť aj nespavosť a bolesti hlavy, ktoré by ste rozhodne nemali podceňovať. To je znamenie, že musíte spomaliť a kompenzovať svoju prácu nejakou relaxačnou aktivitou. Počas tohto obdobia vám bude chýbať empatia a sarkazmus bude vašou silnou stránkou. Ale mali by ste sa radšej vyhnúť zosmiešňovaniu niekoho, pretože by sa vám to mohlo vypomstiť v práci a tiež vo vašom vzťahu.

Škorpión

Vo februári bude komunikácia silnou stránkou všetkých Škorpiónov. Budete to používať hlavne v práci, kde dosiahnete významný úspech. To bude spojené s dobrým finančným stavom a možno aj s povýšením v práci. Ale nenechajte svoj úspech „vstúpiť do hlavy“. To by mohlo z kolegov urobiť dokonca nepriateľov. Tento mesiac je tiež ideálnym časom na prehĺbenie vášho vzťahu s partnerom. Možno je čas začať premýšľať o tom, ako sa spolu nasťahovať alebo založiť rodinu. Hviezdy budú v tomto na vašej strane.

Strelec

Február prinesie Strelcom veľa vnútornej sily a rovnováhy, ktoré budú potrebovať tento mesiac. Je to preto, že sa dostanete do situácie, keď vás blízka osoba sklame a budete sa s tým musieť vyrovnať, aj keď vám to ublíži. Na druhej strane získate dôveru v seba a uvedomíte si, že musíte odpustiť tejto osobe. V opačnom prípade uviaznete v smútku. V tejto dobe sa budete cítiť veľmi blízko k zvieratám a prírode, takže sa pokúste na chvíľu opustiť mesto a naplánujte si výlet do prírody, aby ste získali nejakú energiu.

Kozorožec

Vo februári Kozorožci preukážu úžasné komunikačné zručnosti a empatiu. V tejto dobe sa veľa vašich priateľov bude cítiť blízko vás a budú mať tendenciu požiadať vás o radu, stanete sa populárnou osobou medzi svojimi priateľmi. Nedovoľte však, aby vás sťažnosti a problémy iných unavili. Určite pomôžte svojim priateľom a blízkym ľuďom, ale premýšľajte o sebe a doprajte si odpočinok, a to ako pre vašu myseľ, tak aj pre svoje telo. Najlepší spôsob, ako relaxovať, bude sauna a čítať knihy zamerané na duchovné témy.

Vodnár

Február bude mesiacom lásky pre Vodnárov. Vaše pocity budú silnejšie, takže zažijete každý okamih svojho života intenzívnejšie. Môžete to využiť a venovať trochu času a energie svojmu partnerovi. Choďte na dlhý víkend spolu alebo dovolenku, alebo si len urobte výlet do nejakého wellness, kde sa budete cítiť, akoby ste boli v raji a budete si naplno vychutnať intímne chvíle spolu. Ak nemáte peniaze nazvyš, potom si užite romantický čas doma so sviečkami a možno vyskúšajte niečo nové v erotickej oblasti, aby ste okorenili svoj sexuálny život.

Ryby

Február bude pre Ryby skôr pokojným mesiacom. Mali by ste sa starať o svoje zdravie, pretože budete náchylní na problémy s dýchacími cestami. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je vynechať niektoré zábavné večery so svojimi priateľmi a zlepšiť svoje spánkové a stravovacie návyky. Mali by ste využiť toto časové obdobie na vyriešenie svojich priorít a odpočinok. Sociálne zručnosti nebudú vašou silnou stránkou tento mesiac, takže by ste mali radšej stráviť nejaký čas osamote a možno čítať knihu alebo sa naučiť nový jazyk.

 

Štítky