Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Jarný šatník v piatich krokoch

Zdieľať

S príchodom jari sa mení šatník asi každej z nás. Zo skrine vyberáme skôr tenšie materiály, nosíme farebnejšie oblečenie, dávame prednosť vzdušnejším látkam. Pozreli sme sa na kolekcie niektorých značiek, ktoré ponúkajú svoje novinky na jar. Pozrite sa, čo sa bude nosiť túto jar. 

# Ľahké vrstvenie

jarné kabáty a bundy

Ľahké vrstvenie zabezpečí košeľová bunda, trenčkot, tenší kabát či rifľová bunda. Trendom budú aj vesty, v ktorých vám určite nebude chladno ani príliš teplo, ale tak akurát. Je na vás, v čom sa cítite dobre, ale nezabúdajte jarné slniečko je ešte omamné, takže vrstvenie oblečenia ešte príde vhod.

# Pastelky

Jar je obdobím, kedy akoby začal nový život. Všetko sa prebúdza, kvety kvitnú, objavujú sa rôzne farby a to nielen v prírode. Aj vo vašom šatníku by nemali chýbať farby, a to hlavne tie pastelové. Paleta jemných odtieňov modrej, ružovej, zelenej aj fialovej je to pravé orechové. Je jedno, na akom kúsku sa objavia, ale sú „must have“ jarného šatníka.

O tom, že sa farieb netreba báť, vie aj Ivana Konečná Stanclová. Posúďte sami.

Ivana Konečná Stanclová: Každá žena by sa mala aspoň raz v živote cítiť ako princezná

# Denim

denim

Džínsovina snáď nikdy nevyjde z módy. Kedy lepšie vynikne stará dobrá kombinácia džínsy, biele tričko alebo košeľa a na to len kardigán alebo sako? Áno, presne, je to na jar.

Doplňte si svoj jarný outfit univerzálnym tričkom s nápisom Som akčná žena. 

Špeciálny balíček tričko Som akčná žena + čierna taška

# Kvetinové vzory

kvetinové vzory a volány

Kvety patria k jari, preto tento symbol sa objavuje aj na ženských kúskoch oblečenia, akými sú šaty. Ak nie ste veľmi „šatový typ“ tak skúste blúzku, top či tuniku s kvetinovým vzorom k nohaviciam alebo džínsom. Keď sme už pri tých blúzkach, trendy sa opakujú a vracajú. Tak je to aj v tomto prípade. Blúzky a košele, ktoré budú trendy túto jar sú s volánovým lemom alebo golierom. Volány nájdete aj na ďalších kúskoch oblečenia, pokiaľ máte radi „romantický look“.

# Voľné strihy, oblečenie na doma

teplákové súpravyPrispôsobené súčasnej dobe a podmienkam budú súčasťou jarného šatníka aj veci na voľný čas, keďže veľa z nás trávi čas doma. Voľné strihy, v ktorých sa cítime pohodlne, teplákové súpravy či mikiny – to všetko ešte neodkladajte, ešte sa vám zídu aj na jar.

Zdroj: jarná kolekcia reserved.com/2021