Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Máte radi multifunkčnosť? Takto viete využiť vozík v domácnosti

Zdieľať

Máte radi veci, ktoré majú rôzne využitie? Multifunkčnosť má svoje výhody. Podľa potreby si danú vec viete prispôsobiť a využiť ju tak, ako aktuálne potrebujete. Pamätáte si ešte na naše inšpirácie, ako využiť podnos sedemkrát inak? Tentokrát sme vybrali vozík, ktorému sme našli využitie v každej miestnosti doma. Pozrite si naše nápady a inšpirujte sa. 

Vozík v obývačke 

Nezmestilo sa vám všetko potrebné na konferenčný stolík? Vozík môžete využiť ako príručný stolík a do jednotlivých poličiek si rozmiestniť veci podľa potreby. Zaujímavým nápadom je využitie vozíka ako príručnej knižnice. Dokonca si môžete jednotlivé poličky označiť podľa druhov literatúry, ak ich máte viac. Zeleň patrí do priestoru, v ktorom žijeme. Vytvorte si pomocou vozíka malú botanickú záhradu z izbových rastlín menšieho vzrastu.  

vozík v obývačke

Vozík v kuchyni či v jedálni 

Zišla by sa vám ešte nejaká skrinka v kuchyni na kuchynské pomôcky? Vozík je univerzálna pomôcka a vďaka kolieskam si ho umiestnite podľa potreby, kam potrebujete. Vozík využijete ako funkčný doplnok a organizér dóz a nádob. Utierky, servítky či jedálensky inventár vám bude pekne po ruke a zároveň dokonale vynikne. Aj takýmto spôsobom môžete stolovanie u vás doma posunúť na vyššiu úroveň.  

vozík v jedálni

Vozík v spálni 

Namiesto nočného stolíka alebo voľný priestor v spálni môžete esteticky aj funkčne vyplniť vozíkom. Doplňte ho stolovou lampou, sviečkou či svietnikom, vázou s kvetmi alebo izbovou rastlinou, obľúbenou dekou, rozčítanou knihou a hygge kútik je hotový. Alebo si vrchnú policu nechajte voľnú na šálku kávy či čaju a niečo chutné na raňajky do postele. Páči sa vám táto predstava? Nám rozhodne áno! 

vozík v spálni

Vozík v pracovni 

Za posledné roky sa nám mnohým zmenil osobný priestor doma. Vytvárame si home office kútiky, v ktorých sa zíde, aby dokumenty, kancelárske potreby a pomôcky mali svoje miesto. Skvele na to poslúži práve takýto vozík, vďaka ktorému si prehľadne rozdelíte všetko, čo potrebujete mať k dispozícii pri práci z domu. Ak máte nejaké hobby, ktorému sa venujete, či už je to šitie, háčkovanie, maľovanie a podobne, tak si všetky pomôcky, ktoré k svojej záľube potrebujete, môžete uložiť práve do vozíka. 

vozík v pracovni

Vozík v detskej izbe 

Detské kráľovstvo skrýva rôzne poklady. Knižky, kocky, stavebnice, farbičky, hry, až po rôzne krabičky plné detských tajomstiev. Vozík tak spĺňa náhradu boxov či poličiek. Ak máte vozík v neutrálnej farbe, tak ho pri využití v detskej izbe prefarbite na nejakú veselšiu farbu, čím sa stane aj zaujímavým bytovým doplnkom. 

vozík v detskej izbe

Vozík v kúpeľni 

V kúpeľni si vďaka vozíku môžete vytvoriť malý súkromný wellness kútik. Ako na to? Uložte si na vozík uteráky rôznej veľkosti, difuzér či aromalampu, sviečku a rastlinu vhodnú do vlhkého prostredia. Vozík v kúpeľni vám nahradí úložný priestor, ktorý by ste inak mali v skrinke alebo na polici. Poslúži vám na uloženie rôznych doplnkov do kúpeľa a pomôcok pri starostlivosti o pleť a telo.

vozík v kúpeľni

Ktoré využitie vozíka sa vám najviac páči? Máte niektoré z nich doma? Nechajte nám komentár.

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť