Načítava sa

Hľadané slovo alebo výraz

Zažite príjemný víkend v skvelej spoločnosti

Zdieľať

Aký váš čaká víkend? Čo plánujete podniknúť? Strávte ho v skvelej spoločnosti so Svetom ženy. Pripravili sme pre vás bohatý program. Máte sa na čo tešiť, nudiť sa nebudete a zároveň si príjemne oddýchnete.

Ráno robí deň

ráno

Foto: pexels.com

Je dôležité, ako sa ráno nastavíme. ktorou nohou vykročíme z postele do nového dňa. Nikam sa nenáhlite a doprajte si v prvom rade chutné raňajky. Vyskúšajte náš recept lievance na tri rôzne spôsoby a doprajte si k nim svoj obľúbený čaj.

Príjemné dopoludnie v príjemnej spoločnosti

Foto: pexels.com

Aj u vás je sobota dňom, kedy sa doma vo veľkom upratuje a robia sa všetky domáce práce, ktoré ste počas týždňa nestihli? Prv než sa do toho pustíte, odporúčame vám naše tipy, ktoré vám celý tento proces uľahčia :

Ak chcete ísť viac do detailov, tak máme pre vás aj konkrétnejšie tipy a nápady:

Prichádza čas obeda

Foto: pexels.com

Po uprataní a zútulnení domova prichádza čas obeda. Čo si zvyknete dopriať počas víkendu? Ľahké, rýchle jedlá, aby ste nemuseli dlho stáť pri sporáku? Alebo si dáte záležať a pripravujete kompletné menu pre celú rodinu?

Ak to prvé, inšpiráciu na zdravý, chutný a rýchly obed nájdete napríklad v rozhovore s foodblogerkou Mirkou alias Chudnem jedlom. Ak práve cez víkend si doprajete prípravu kompletného menu od polievky až po dezert, tak odporúčame vybrať si z našich tipov na polievky, ktoré vás nielen zasýtia, ale aj podporia imunitu. Tipy na hlavné jedlo nájdete v článku s názvom Čo variť – poznáme riešenie na túto dilemu.

Pokračujeme s príjemným popoludním

popoludnie

Foto: pexels.com

Poobede si vychutnajte svoju obľúbenú šálku kávy, vyskúšajte recept na dezert podľa vašej chuti. Momentálne prebieha sezóna jabĺk, takže neváhajte a vyskúšajte aktuálny recept od Muža v zástere – Jesennú roládu. A doprajte si čas pre seba.

To, ako ho strávite, je len na vás. Hlavne si doprajte to, čo vám urobí radosť.

Ak radi čítate, nevynechajte tieto naše knižné tipy. Ak sa vám nechce momentálne čítať knihu, pozrite si našu recenziu na knihu o francúzskom šarme, ktorá zaujala mnohých čitateľov. Možno aj vy nájdete zopár zaujímavých myšlienok pre seba.

Pre tvorivé duše máme tipy na tvorbu jesenných dekorácií alebo výrobu sklenených svietnikov, ktoré sa vám toto obdobie zídu.

Radšej si zacvičíte? Potom vám nemôžu uniknúť zaujímavé tipy od budúcej fyzioterapeutky a lektorky jógy Denisy Hromekovej.

Ak nechcete robiť nič, je to úplne v poriadku. Každý oddychuje svojím spôsobom. Možno potrebujete len spomaliť. Ako na to? Dozviete sa tu.

To najlepšie nakoniec

kúpeľ

Foto: pexels.com

V závere dňa pripravte večeru a vychutnajte si ju spoločne za jedným stolom so svojimi blízkymi. Spoločné stolovanie má svoje čaro. Večer si doprajte kúpeľ. Toto je 11 prísad do kúpeľa, ktoré nájdete aj doma a nepotrebujete žiadne špeciálne prísady. Na konci dňa si vychutnajte svoj obľúbený film alebo seriál. Toto je top 10 seriálov so silnými ženami v hlavnej úlohe.

Druhý deň víkendu

oddych

Foto: pexels.com

Nedeľu využite maximálne na oddych. Ak bude počasie priaznivé, navštívte spolu s nami:

Tieto dni sa nám ochladilo, preto prevetrajte svoj jesenný šatník, či vám niečo nechýba.

Nalaďte sa pozitívne s našimi motivačnými článkami, aby ste nový týždeň privítali s ľahkosťou a oddýchnutí:

Želáme vám krásny víkend :).

Štítky

Mohlo by sa vám páčiť